Bezbolestná liposukce 4. GENERACE

Bezbolestná liposukce
4. generace

Bezbolestná a účinná alternativa chirurgické liposukce

Bezbolestná liposukce je neinvazivní bezpečné ošetření, vhodné zejména k redukci tukových polštářků. Dokáže vás zbavit tukových ložisek i celulitidy. Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření. Ušetříte tisíce oproti chirurgické operaci. Ceny se pohybují od 1 990,- Kč.

 
Neinvazivní liposukce Bezbolestná liposukce 4. GENERACE Neinvazivní lifting Bezbolestná liposukce 4. GENERACE

Neinvazivní liposukce je skutečná

Tato nová revoluční metoda bezbolestné liposukce 4. generace umožňuje rychlou a efektivní modelaci problematických partií – břicha, stehen, zadečku, boků, paží nebo kolen a výsledku ošetření nemusíte mít rozhodně žádné obavy . Je bezpečnou, rychlou a především bezbolestnou alternativou klasické liposukce. Liposukce 4. generace je zcela neinvazivní a její výsledek je viditelný již po jedné návštěvě. Bezbolestná liposukce využívá ty nejmodernější technologie. Pracujeme s plně profesionálními přístroji SPM- Digital a Sono Care, které jsou určeny také pro medicínská centra a instituty.

Neinvazivní liposukce nebolí a je bezpečná

Bezbolestná liposukce 4. generace nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Po proceduře normálně vstanete a můžete pokračovat v jakýchkoliv činnostech. Tuk se jednoduše vyplaví. Po zákroku začínáte s čistým štítem a je jen na vás, co se bude dít dál. Zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Délka ošetření ultrazvukem je 40 minut (bezbolestná liposukce) + uvolnění lymfatických uzlin a lymfodrenáž (vše v ceně).

777 913 865
Volejte pro více informací

Ceny procedur neinvazivní liposukce

Paže1 590,-Kč
Lýtka1 990,-Kč
Bříško2 490,-Kč
Bůčky1 990,-Kč
Zadeček2 490,-Kč
 
 
Suncity Clinic © 2010
Tvorba www - Neofema s.r.o.